NAROZENINY V MYKABU

Důležité prohlášení

Naši milí hosté a příznivci Mykaba!

Bohužel doba je, jaká je - Covid opatření narůstají stejně jako omezení aktivit a strach mezi lidmi. My situaci respektujeme a od začátku se snažíme hledat řešení, abychom tu pro vás zůstali a chránili sebe i vás. Reagovali jsme zvýšenými hygienickými opatřeními v kavárně i herničce, dezinfekcí, ochrannými pomůckami i úpravami v provozu. Jarní vlnu, která pro nás byla nepříjemnou stopkou uprostřed sezony, jsme s odřenýma ušima, ale přežili.

Žili jsme v naději, že se vše v dobré obrátí a my na podzim nabereme o to větší vítr do plachet.Teď už ale víme, že v blízké budoucnosti líp nebude, a tak jsme byli nuceni učinit nelehké rozhodnutí, kterým je to, že k 31. 12. 2020 kavárnu s herničkou ZAVÍRÁME !

Pořádání oslav

V naší kavárně lze uspořádat narozeninové oslavy, firemní akce pro rodiny a další akce. Při oslavě s menším počtem osob je možné rezervovat stoly nebo část kavárny, při větších akcích nabízíme možnost uzavřít kavárnu pro veřejnost a uspořádat soukromou akci.

A co pro Vás rádi uspořádáme?:

  • rodinné narozeninové oslavy
  • narozeninové oslavy pro spolužáky a kamarády
  • firemní dětské dny
  • třídní srazy s dětmi
  • vánoční večírky
  • či další oslavy dle Vašeho přání

Pro Vaši oslavu jsme schopni zajistit: výzdobu, catering, pozvánky, program (např. tvořivé dílny, animační programy, hudbu, diskotéku, karaoke a mnoho dalšího) Vše dle Vašeho přání a s ohledem na počet účastníků, věk dětí a tématické ladění akce.

Rádi Vám sdělíme bližší informace. V případě Vašeho zájmu volejte, prosím, tel.: 734 548 819