NOVINKY Z MYKABA

09.10.2020

Naši milí hosté a příznivci Mykaba!

Bohužel doba je, jaká je - Covid opatření narůstají stejně jako omezení aktivit a strach mezi lidmi.My situaci respektujeme a od začátku se snažíme hledat řešení, abychom tu pro vás zůstali a chránili sebe i vás.Reagovali jsme zvýšenými hygienickými opatřeními v kavárně i herničce, dezinfekcí, ochrannými pomůckami i úpravami v provozu. Jarní vlnu, která pro nás byla nepříjemnou stopkou uprostřed sezony, jsme s odřenýma ušima, ale přežili.Žili jsme v naději, že se vše v dobré obrátí a my na podzim nabereme o to větší vítr do plachet.Teď už ale víme, že v blízké budoucnosti líp nebude, a tak jsme byli nuceni učinit nelehké rozhodnutí, kterým je to, že k 31. 12. 2020 kavárnu s herničkou zavíráme.A co to znamená?

a) Provoz kavárny s interiérovým hřištěm                                                                                                   Z důvodu nových nařízení platných od 9. 10. 2020 jsme nuceni k dnešnímu dni kavárnu, s okamžitou platností, na dobu 2 týdnů uzavřít. Otevření nejdříve od 23. 10. 2020, resp. k termínu rozvolnění opatření.

b) Kroužky                                                                                                                                                  Od 9. 10. 2020 jsou všechny kroužky po dobu platnosti vládního nařízení na 2 týdny zastaveny.Jenže hned poté jsou navíc vyhlášeny covid prázdniny, takže v ideálním případě budeme moct začít až 2.11. 2020 ... tedy kéž by ... každopádně hned, jak to půjde, máme v plánu pokračovat.U předplacených (Mykabáček, Angličtina) zbývá aktuálně k dočerpání 1 lekce (ostatní se hradí jednotlivě). Do 31. 12. 2020 budou pak kroužky realizovány v kroužkové místnosti Mykabo, jak jste zvyklí. Poté, pokud budete mít zájem pokračovat, zajistíme náhradní prostory pro jejich realizaci.

c) Oslavy v herničce                                                                                                                                    se budou řídit platným nařízením po otevření, tj. nejdříve od 23. 10. 2020, za dodržování předpisů, které budou vládou stanoveny (což zatím nikdo netuší)

d) Poukázky na vstup                                                                                                                                  Jejich čerpání lze po znovuotevření herny, nejdéle do doby trvání provozu herny. Zde prosím neváhejte, na pozdější čerpání nebo náhrady bohužel nebude brán zřetel.

e) Vybavení herničky                                                                                                                                Pokud víte o někom, kdo by mohl mít zájem o odprodej vybavení herničky, vč. interiérového hřiště, budeme moc rádi za postoupení kontaktu. Kéž by se podařilo nalézt někoho, kdo by byl pokračováním naší myšlenky.

MOC SI PŘEJEME, ABYCHOM JEŠTĚ MOHLI PO TÉTO NUCENÉ ZAVÍRAČCE OTEVŘÍT.POKUD SE TO PODAŘÍ, ZVEME VÁS A PROSÍME - BUĎTE S NÁMI AŽ DO KONCE A PŘIJĎTE SI TO CO NEJVÍCE UŽÍT!

A co bude dál? Nebalíme to/nevzdáváme se! Až se "vyčasí", chceme zase dělat akce, kroužky i příměstský tábor. Ano, dle všeho s menším, jiným, možná ne tak hezkým zázemím. Naši práci znáte, tak pokud bude aspoň trošku šance, budeme tu zase pro vás a vaše děti. Pokud o nás budete stát, půjdeme našim společným aktivitám naproti.

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu, která pro nás strašně moc znamená.                                            Vaše Petra, Kamila a tým Mykabo