Důležité prohlášení

Naši milí hosté a příznivci Mykaba!

Bohužel doba je, jaká je - Covid opatření narůstají stejně jako omezení aktivit a strach mezi lidmi. My situaci respektujeme a od začátku se snažíme hledat řešení, abychom tu pro vás zůstali a chránili sebe i vás. Reagovali jsme zvýšenými hygienickými opatřeními v kavárně i herničce, dezinfekcí, ochrannými pomůckami i úpravami v provozu. Jarní vlnu, která pro nás byla nepříjemnou stopkou uprostřed sezony, jsme s odřenýma ušima, ale přežili.

Žili jsme v naději, že se vše v dobré obrátí a my na podzim nabereme o to větší vítr do plachet.Teď už ale víme, že v blízké budoucnosti líp nebude, a tak jsme byli nuceni učinit nelehké rozhodnutí, kterým je to, že k 31. 12. 2020 kavárnu s herničkou ZAVÍRÁME !

Naše kroužky

Od 9. 10. 2020 do odvolání jsou bohužel všechny naše kroužky v souvislosti s vydanými vládními nařízeními POZASTAVENY. Sledujte nadále, prosím, náš fb a webové stránky, kam Vám přinášíme aktuální informace. Děkujeme a těšíme se na opětovné setkání s Vámi všemi! Tým MYKLÍČE  

Přejeme hezký den všem, 

přinášíme aktuální informace ohledně našich kroužků. (konzultovali jsme naši situaci s odborníky na více stranách a věřte, že dostat se k "závěru" nebylo pro všechny zúčastněné strany úplně snadné, tak nám snad odpustíte, že Vás informujeme až dnes) Na základě bezpečnostního nařízení platného od 5.10.2020 do odvolání (s předpokladem trvání 2 týdny):

CVIČENÍ TATÍNKŮ S DĚTMI A MYKULÍN: s ohledem na stanovenou maximální kapacitu účastníků, tyto dvě aktivity na následující dva týdny zastavujeme.

MYKABÁČEK, HRAVÁ ANGLIČTINA, TĚHOTNÉ MAMINKY A MIMINKA - v těchto aktivitách máme možnost dále pokračovat (samozřejmě za dodržení všech stanovených podmínek a pravidel)Lektoři našich kroužků budou během aktivity používat doporučené ochranné pomůcky.

Kavárna a herna bude fungovat ve stávajícím režimu - tedy ve standardní otevírací době a stanovené kapacitě dle platných pravidel pro gastro provoz.

Velice děkujeme za Vaši přízeň, situace je dynamická, proto, prosím, sledujte i nadále naše FB stránky s aktuálními informacemi. 

Těšíme se na brzké setkání s vámi všemi! Tým MYKABA/MYKLÍČE

              UŽ JE TO TU!! KROUŽKY A SEMINÁŘE OD ZÁŘÍ 2020!!

Zde je plán kroužků a seminářů pro podzim/zima 2020.
Tímto současně zahajujeme zápis/ rezervace s do kroužků.
Prosím, hlaste se na mykabo@seznam.cz, v herničce Mykabo nebo na 728/284745.
Stále jsme ve víru léta, podzim se ale kvapem blíží!
Jsme tu pro Vás! :-)

Tým Mykaba/Myklíče