Příměstské tábory

UŽ JE TO TADY! 4. ROČNÍK LETNÍHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

Níže Vám přinášíme bližší informace k ČTVRTÉMU ročníku mykabáckého příměstského tábora. První TŘI ročníky byly ...dětmi i rodiči hodnocen velice kladně, proto bychom i další ročník tábora chtěli zaměřit na další poznávání nejbližšího okolí, vzdělávání formou her a soutěží, sportovní aktivity a rozvoj fantazie, schopností a dovedností dětí.

Toto léto bychom chtěli otevřít nejen oddíl školáků (děti 7 - 12 let), ale i oddíl předškolních dětí (4 - 6 let). Bližší informace viz. přiložený dokument. 

Již nyní pilně pracujeme na programu tábora. Chceme, aby byl pestrý a ucelený - jako tomu bylo minulé roky, a aby reflektoval věkové složení přihlášených účastníků. A věřte, bude se na co těšit!

Náš tábor není dotován městem či státem, proto Vám bohužel nemůžeme nabídnout nejnižší cenu, ale co Vám nabídnout umíme je kreativita, kvalita poskytovaných služeb a především spolehlivost!!

V případě Vašeho zájmu o bližší informace nám, prosím, napište Váš e-mailový kontakt a my Vám velmi rádi pošleme bližší informace. Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým MYKABO