kavárna s herničkou Mykabo - UZAVŘENA !

DŮLEŽITÉ PROHLÁŠENÍ

Naši milí hosté a příznivci Mykaba! 

Bohužel doba je, jaká je - Covid opatření narůstají stejně jako omezení aktivit a strach mezi lidmi. My situaci respektujeme a od začátku se snažíme hledat řešení, abychom tu pro vás zůstali a chránili sebe i vás.Reagovali jsme zvýšenými hygienickými opatřeními v kavárně i herničce, dezinfekcí, ochrannými pomůckami i úpravami v provozu. Jarní vlnu, která pro nás byla nepříjemnou stopkou uprostřed sezony, jsme s odřenýma ušima, ale přežili.

Žili jsme v naději, že se vše v dobré obrátí a my na podzim nabereme o to větší vítr do plachet. Teď už ale víme, že v blízké budoucnosti líp nebude, a tak jsme byli nuceni učinit nelehké rozhodnutí, kterým je to, že k 31. 12. 2020 kavárnu s herničkou ZAVÍRÁME !

naše hřiště
naše hřiště


Zveme Vás do naší pohodové, rodinné kavárny, kde si Vaše děti mohou nerušeně hrát, zatímco Vy si vychutnáte šálek dobré kávy, čaje či nějaké další speciality. Najdete u nás příjemné posezení, velké interierové hřiště  a mnoho hraček pro děti od miminek po školáky. Své děti máte neustále na dohled a můžete si s nimi užít spoustu zábavy a hezkých chvil. Dbáme na bezpečnost dětí, proto do naší herny vybíráme certifikované herní prvky.

K dobré kávě u nás můžete ochutnat zajímavé sladké i slané pečivo. Nabídneme Vám různé výběrové čaje, horkou čokoládu, několik vynikajících koktejlů a limonád. V nabídce nechybí ani dobré víno a lahvové pivo.    


Sledujte naše stránky či FB profil:  ttps://www.facebook.com/Mykabo-838343496311551/?ref=ts&fref=ts         

Kroužky a jiné aktivity

Pro batolátka, předškoláky i školáky připravujeme řadu kroužků a aktivit. Těšit se také můžete např. na promítání pohádek, loutková představení či celou řadu dětských akcí s programem.    

Přijďte se k nám pobavit a strávit příjemné chvíle s Vaší rodinou či přáteli. Těšíme se na Vaši návštěvu!

O dalších detailech Vás budeme již brzy informovat. Sledujte také náš FB profil:  

https://www.facebook.com/Mykabo-838343496311551/?ref=ts&fref=ts