Mykabo spol. s r.o.


Naše společnost Mykabo spol. s r.o., Přelouč, je lokální společností, která se zabývá organizací akcí vlastních nebo dle zadání akcí pro klienty.

Při naší práci si zakládáme na třech hlavních principech:

  • kreativita,
  • kvalita poskytovaných služeb
  • a především spolehlivost

V Přelouči také provozujeme kavárnu MYKABO s velkým interierovým hřištěm pro děti, která nám rovněž poskytuje zázemí pro nejrůznější akce, rodinné oslavy a kroužky.

Za dobu působení naší společnosti se nám podařilo sestavit tým velmi šikovných a kreativních lidí, díky nimž je naše práce zajímavá, zábavná a portfolio našich nabízených služeb široké. Spolupracujeme s lidmi, kteří mají pedagogické vzdělání, několikaleté zkušenosti s vedením dětí, organizací táborů, animačních programů, volnočasových kroužků či jiných dětských aktivit. Spolupracujeme s řadou umělců a animátorů. Dále máme zkušenosti z organizace a realizace cateringových akcí, obsluhy a prodeje občerstvení na festivalech atd.

Naše společnost se zaměřuje na organizování a poskytování volnočasových aktivit, zábavy a služeb širokému spektru klientů. Můžete nám svěřit kompletní organizaci připravované akce, postaráme se o její propagaci, PR a výrobu věškerých tiskovin.